NezaradenéŠOK! Vedci zistili: 10 vecí, ktoré musíte urobiť posledného novembra!!!

12. novembra 2018by tobadmin
ŠOKUJÚCE POZNATKY dnes priniesli vedci z Inštitútu astrologických odvetví Jánosza Kodolányiho v Székesfehérvári v spolupráci s Akadémiou pre výskum stredného ucha v islandskom Reyðarfjörðure. Ich dlhoročná vedecká práca ponúkla fantastický návod pre celé ľudstvo! Ten sa zaoberá desiatimi bodmi, ktoré MUSÍTE urobiť 30. novembra 2018. Ak ich totiž nesplníte, hrozí vám hneď niekoľko strašných vecí, ako napríklad to, že pravdepodobne urobíte niečo úplne iné! Poďme sa teda pozrieť na exkluzívny súhrn desiatich bodov, ktoré musíte urobiť v posledný novembrový deň!

1.Ísť na koncert Taste of Brass

Maďarskí astrológovia zistili, že posledný novembrový deň bude piatok. Ako je všeobecne známe, v piatok treba vyliezť z práce, domu, bytu, či úkrytu von a tam sa zabávať. Večerný koncert je preto ideálnou príležitosťou!

2.Ísť na koncert Taste of Brass

Koncert v Slovenskom rozhlase totiž bude plný dobrej hlučnej muziky, ktorá povznesie telo i ducha. Môžete dupať, pišťať, tlieskať, spievať a kričať. Tieto aktivity vzbudzujú vyplavovanie endorfínov, čo je aktivita zdraviu prospešná.

3.Ísť na koncert Taste of Brass

Taste of Brass je kapela, ktorá okrem muziky ponúkne aj potešenie pre oko. 12 atraktívnych pánov a 3 šarmantné dámy zaručene očaria obe pohlavia.

4.Ísť na koncert Taste of Brass

Taste of Brass totiž vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu krstí svoj druhý album. Ten je nabitý pätnástimi hitmi, ktoré v ten večer všetky do jedného zaznejú na piatkovom koncerte.

5.Ísť na koncert Taste of Brass

Okrem spomínaných hitov z nového albumu zaznejú aj iné kusy. Jeden z nich napríklad zaspieva aj vzácny hosť – Mirka Záhumenská.

6.Ísť na koncert Taste of Brass

Nový album totiž pokrstí legenda slovenskej populárnej hudby, skladateľ a aranžér, zakladateľ festivalu Bratislavská zlatá lýra – Pavol Zelenay. To však zďaleka nieje všetko! Pavol Zelenay totiž pre Taste of Brass zaranžoval jednu zo svojich piesní, ktorá, okrem toho, že je na albume, bude aj na koncertnom playliste piatkového programu!

7.Ísť na koncert Taste of Brass

Nový album totiž bude ihneď po skončení programu k dispozícii pre všetkých návštevníkov koncertu! Túto exkluzívnu možnosť môžete využiť ako prví, pretože dovtedy nebude nikde spustený jeho predpredaj! CD je vhodné domov, do práce, či do auta ako škrabka na sklo.

8.Ísť na koncert Taste of Brass

Po koncerte totiž bude občerstvenie a to je ponuka, ktorá sa rozhodne neodmieta!

9.Ísť na koncert Taste of Brass

Je totiž ZADARMO!!! Ideálna príležitosť, ako sa blysnúť na konci výplatného termínu pred partnerkou!

10.Ísť na koncert Taste of Brass

Z tohto bodu sa zachoval len nadpis, pretože Inštitútu astrologických odvetví Jánosza Kodolányiho v Székesfehérvári sa pokazila ihličková tlačiareň.
Kto nepríde 30.11.2018 o 19:00 na koncert Taste of Brass spojený s predstavením nového albumu do Veľkého koncertného štúdia Slovenského rozhlasu, bude pravdepodobne niekde úplne inde!!! Dobre si premyslite svoj piatkový program a ozvite sa nám na rezervacie@tasteofbrass.com 🙂

Ďakujeme a tešíme sa na Vás! 🙂

previous
Debutový klip je na ceste!

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /data/4/6/46e45a21-9a27-4ab5-92fd-9ae5f3da972b/tasteofbrass.com/web/wp-content/themes/music-club/views/prev_next.php on line 36
next
Orchester Taste of Brass vydáva nový album. Sprevádza ho singel Ding A Dong

Sledujte nás

© Copyright 2024 Taste of Brass | Created by Horvy