ConcertKarlovka opäť nesklamala!

25. apríla 2018by tobadmin

Bratislavská Karlova Ves je svojim Kamel Klubom príjemným miestom. Ako pre návštevníka koncertu, tak aj pre samotných muzikantov. Karlovešťania svojou organizáciou opäť nezostali svojej povesti nič dlžní, o čom svedčil príjemný sobotňajší koncert 21. apríla.

Hoci sa napriek súbežne prebiehajúcim akciám v celom meste a príjemnému počasiu, ktoré ťahalo ľudí skôr do prírody nepodarilo naplniť sálu na prasknutie, tí, čo prišli na koncert vytvorili perfektnú atmosféru plnú zábavy. Publikum potleskom odmenilo najmä nové kúsky, ktoré sme do Karlovky priniesli po prvý krát. Na blížiaci sa nemecký zájazd sme si otestovali zmesku pesničiek “Shady Lady” a “Du Kannst Nicht Immer Siebzehn Sein”, Kristínu ocenilo publikum potleskom pri filmovom hite “Your Eyes” od Vladimira Cosmu, či pri odvážnom prevedení “Too much love will kill you” od legendárneho Queen-u. Novinkou bol aj po prvý krát otestovaný prídavok pozostávajúci zo skladieb “Get Back”, “Obladi Oblada” a “La Felicidad”.

Veľká vďaka patrí všetkým organizátorkám, sympatickému a šikovnému pánovi zvukárovi a najmä tým, ktorí si v takú príjemnú a nabitú sobotu zvolili práve nás! 🙂

Tešíme sa na Vás na ďalších koncertoch!

Sledujte nás

© Copyright 2021 Taste of Brass | Created by Horvy