NezaradenéDebutový klip je na ceste!

19. mája 2018by tobadmin

Darmo, keď do kapely naverbujete charizmatickú, prekrásnu a šikovnú speváčku a dáte jej spievať víťazný hit Eurovízie, je jasné, že to potrebuje klip!

To, čo začalo ako smelý “krčmový” nápad v kapelníkovej hlave, sa podarilo pretaviť do reality. Vybrali sme pesničku, našli sme lokalitu, kontaktovali sme kameramana a išlo sa na vec. Krásne priestory piešťanského hotela Esplanade poskytli perfektné zázemie, ktoré sa vynímalo ako na videu, tak aj na večernom koncerte. Veľká vďaka patrí pani Zite Slávikovej za benevolenciu a ústretovosť počas celého procesu vybavovania a za pekné slová uznania po samotnom koncerte.

Kameru si zobrali na starosti páni, ktorí to s objektívom skutočne vedia! Braňo Schmogrovits a Marcel Hudeček mali počas celého dňa perfektné nápady a režírovali si nás naozaj bravúrne. Hoci sme počas natáčania absolvovali celú pesničku cca 30 krát, od prvého po posledný pokus to bola veľká sranda, ktorú sa pánom kameramanom určite podarilo pretaviť aj do samotného klipu 🙂

No a teraz k samotnej sólistke! Kristína nenechala nič na náhodu. Zatiaľ čo my ostatní sme sa presúvali z Bratislavy, Kristína sedela u stylistky, ktorá z nej urobila doslova hollywoodsku star. Nezostalo však len pri výzore. To, že jej skladba “Ding a Dong” patrí, dokázala aj pred samotnými kamerami. Kristína sa jednoducho tvárila tak, ako keby pred kamerou stála od malička, o čom svedčí aj fakt, že s “pochrámaným” členkom zvládla cca 15x bez jediného slova behať hore-dolu po točitom schodisku na xyz-centimetrových opätkoch 🙂

Teraz nás čaká náročná postprodukcia, každopádne sa klip objaví hneď, ako všetko dostriháme! Zatiaľ aspoň ukážka vo forme teasera!

Sledujte nás

© Copyright 2021 Taste of Brass | Created by Horvy